Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 3480 hodnocení
5
3401x
4
45x
3
4x
2
3x
1
27x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

LD Avatar autora Libuše Dopiráková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.12.2024
RK Avatar autora Romana Krucká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.12.2024
PJ Avatar autora Pavla Jílková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.12.2024
JD Avatar autora Jiří Dittrich Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.12.2024
Rychlost vyřízení a doručení objednávky.
VT Avatar autora Veronika Tesaříková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2024
Produkty za dobrou cenu a velmi rychlé dodání, žádný problém
MK Avatar autora Markéta Kleinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.12.2024
PD Avatar autora Petr Dolina Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 6.12.2024
JP Avatar autora Jana Pavlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.12.2024
HT Avatar autora Helena Tylova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2024
PP Avatar autora Pavel Pop Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2024
Super přístup. Doporučuji.
JZ Avatar autora Jan Zifčák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.12.2024
Skvělé! Neuvěřitelně rychle dodané.
VK Avatar autora Vladimír Krejci Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2024
JO Avatar autora Jana Opatrná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2024
SV Avatar autora Sofya Vinnik Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.12.2024
Opravdu kvalitní produkt který se drží v koupelně a nechce vás zabit. Doporučuji! Máme délku 2,5 m což je hodně a tyč nám funguje perfektně.
MR Avatar autora Marian Rosenberg Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.12.2024
vše ok
DH Avatar autora Dana Hermanska Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 1.12.2024
Zboží ještě nedorazilo. Systém dopravy je zcela nevyhovující.
MK Avatar autora Michal Kuchař Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.11.2024
PB Avatar autora Pavla Brázdilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.11.2024
S obchodem jsem velmi spokojená a budu dále doporučovat.
PŽ Avatar autora Pavla Žufajova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.11.2024
LK Avatar autora Lucie Karasová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.11.2024
+ Kvalitní a milá komunikace + Výrobek upravený dle požadavků + Material vpohodě - žádný

Ovládací prvky výpisu

3480 položek celkem