Doprava

Nabízíme dopravu Českou poštou -od 59Kč, službou 123Kurýr -od 95Kč, GLS -od 99Kč a DPD -od 115Kč .

U objednávek nad 2000 korun nabízíme dopravu po ČR zdarma.

U zásilek na Slovensko nabízíme GLS Slovensko do 120€ v ceně 7,3 €.

U objednávek nad 120 € nabízíme dopravu na Slovensko zdarma.

 

GLS_Logo_2021_RGB_GLSBlue

 

Doručení se službou FlexDeliveryService - 99Kč

  • GLS - flexibilní doručení. Zboží je odesláno společností GLS Czech Republic s.r.o. Při doručení máte možnost flexibilně volit mezi možnostmi doručení a jste v předstihu informováni o doručení pomocí e-mailu nebo SMS zprávy. Při platbě dobírky máte možnost úhrady v hotovosti nebo kartou.


Doručení do GLS ParcelShopu - PŘIPRAVUJEME

  • GLS ParcelShop - vyzvednutí ve výdejním místě. Nechcete-li se vázat na určitý čas doručení, zboží bude doručeno do Vámi vybraného výdejního místa GLS ParcelShop kdekoliv v ČR, kde bude k vyzvednutí po dobu pěti pracovních dní.

 

DPD_logo_redgrad_rgb                             DPD banner 300x250

Doručení službou DPD Private – Flexibilní doručení

Za dopravu a balné účtujeme 115 Kč ale pouze u objednávek do 2000 Kč.

U hodnoty objednávek nad 2000 Kč je doprava ZDARMA.

Dobírka + 49 Kč

                                 

  • DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den.
  • O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat, i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.
  • Aplikace DPD Kurýr na dpdkuryr.cz vám umožní: změnit adresu nebo datum doručení, ve větších městech si zvolit dobu doručení ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00), přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo poslat kurýrovi zprávu.
  • Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo kartou. 
  • Cestu balíčku sledujte na dpd.cz.

 

POŠTA

 

U volby Českou poštou -Balík do ruky cenu 119

U volby Balík na poštu cenu 99

U volby Balíkovna cenu 59Kč -pozor, pouze pro balíky do velikosti 70 cm x 50cm x 50 cm


Při objednávce nad 2000 korun je doprava zdarma.

 

 

Logo-Balik-Do-ruky (1)

Za dopravu a balné účtujeme 119 Kč ale pouze u objednávek do 2000 Kč.

U hodnoty objednávek nad 2000 Kč je doprava ZDARMA.

Dobírka + 49 Kč 

Balík Do ruky Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu. Proč je Balík Do ruky tak výhodný? Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

ČEKÁTE NA BALÍK?

  • Ve všední dny doručujeme mezi 8:00-16:00 hodinou, ve vybraných lokalitách až do večerních hodin v rozmezí 14:00-19:00 hodin, v Praze od 14:00-20:00 hodin.
  • Před doručením balíku vám zašleme SMS nebo e-mail s předpokládaným termínem doručení. Abychom vás mohli elektronicky informovat, je nutné, aby odesílatel balíku uvedl vaše správné kontaktní údaje.
  • Pokud vás nezastihneme na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík uložíme na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

 

Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení.