Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3424 hodnocení
5
3349x
4
41x
3
4x
2
3x
1
27x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2021
Spokojenost s nabídkou i rychlostí vyřízení.
H
Hana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2021
Rychlé dodání zboží,spokojenost
I
Ivana M
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2021
S nákupem jsem spokojena, dodání rychlé.
E
Eberle
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2021
Velmi spokojeni.
ZČ
Zdenka Čivrná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2021
Spokojenost,rychlé dodání a pořádku.I cena dobrá.
J
Jarka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2021
Rychle zaslani
F
Franta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2021
spokojenost, rychlost dodání a cena
MO
Marcela Orságová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2021
Vše v pořádku, rychlé dodání
JK
Jaroslava Konupková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2021
Rychlá reakce, zboží je v dobré kvalitě.
EC
Eva Chovancová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.4.2021
Velmi spokojená.
JŠ
Jiří Špís
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.4.2021
Super bylo pro maminku
RR
Renata Raichlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2021
Velice spokojená. Rychlé dodání, výrobek kvalitní.
B
Broňa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2021
Velmi spokojená
PE
Petr Erben
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2021
Vše OK
P
Pavel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.4.2021
Super zboží. Vřele doporučuji.
SD
Sylvie Dvořáková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2021
Celkově jsem s nákupem zboží a doručením spokojená.
RN
Radka Nodlová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2021
Tyč k ničemu vubec nepasuje do sebe.. ????
KJ
Kateřina Jakobcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2021
Jsem spokojená s kvalitou zboží i s dobou jeho dodání. Děkuji.
AT
Anna Tyšerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2021
bohužel ani nevím,protože jsem žádný balíček nedostala,prý byl poničený,pak volala pošta,prý jsem si ho vyzvedla ikdyž jsem byla jinde,pak byl prý někde v depu, pak v balíkovně pak opět v depu atd.takže strašný.Už jsem si to koupila v obchodě.Jinak si myslím,že máte skvělou nabídku,byla bych spokojena,kdyby vám to někdo hrozně nekazil,moc Vás zdravím a děkuji za rychost i když ......byla k ničemu
hezký den :)
AC
Alena Chloupková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.4.2021
Zboží je kvalitní za rozumnou cenu. Ochota, rychlost dodání, SUPER!
